• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  SIA Armikus ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pirkuma veikšanu interneta veikalā www.premiumled.lv, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

  Lai veiktu pirkumus interneta veikalā www.premiumled.lv, reģistrācija nav nepieciešama.

  Izvēloties norēķinu veidu ar bankas karti vai internetbanku, netiekam pie klienta maksājumu datiem, operācija tiek veikta caur EveryPay maksājumu pieņemšanas platformu.

  Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

  Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot personas, kuras nodrošina preču piegādi, mājaslapas administratīvos pakalpojumus un aizsargā datus. Šīs personas var būt datubāzes nodrošinātāji, datubāzes administratīvie pakalpojuma sniedzēji, mākoņa pakalpojuma sniedzēji, u.c. Turklāt, Jūsu dati var tikt nodoti valsts un tiesībaizsargājošajām instancēm, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

  Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai nodrošinātu mūsu pamata pakalpojumus – pasta sūtījumu apstrādi un piegādi. Ja Jūs nesniegsiet mums nepieciešamos personas datus, Jūs nevarēsiet saņemt mūsu pamata pakalpojumus.

  Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

  Mūsu datubāzē tiek reģistrēti mūsu pircēju vārdi, piegādes adrese, tālruņa numuri un e-pasta adreses. Šie dati nepieciešami, lai mēs varētu kvalitatīvi nodrošināt servisu un novērtēt mūsu uzticīgos klientus. Tāpat datus mēs varam izmantot, lai nosūtītu īpašos piedāvājumus un piedāvājumus, lai atstātu atsauksmes par mūsu pakalpojumu servisu. SIA Hidplanet administrācija ievēro datu aizsardzību. Pircēju sniegtā personīgā informācija netiks nodota trešajām personām.

  Ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi par veicamo pasūtījumu, zvaniet, lūdzu 26544000 vai rakstiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.premiumled.lv.